pas biodrowy

pas biodrowy

Poznaj najważniejsze cechy podstawowego elementu całego systemu. Ze względu na zastosowane rozwiązania sam decydujesz które elementy będziesz potrzebował.

przeczytaj więcej
sakwy

sakwy

Modele sakw przystsowane do mocowania do pasów biodrowych. Dzięki swojej różnorodności z pewnością skompletujesz zestaw odpowiedni do posiadanego sprzętu.

przeczytaj więcej
paski typu 'sling'

paski

Mocowanie aparatów na paskach typu'sling' znakomicie odciąża odcinek szyjny kręgosłupa. Dodatkowo bardzo ułatwia pracę z dwoma body, a co najważniejsze sprawia że mamy aparat zawsze na wyciągnięcie dłoni gotowy do fotografowania.

przeczytaj więcej

pas biodrowy do mocowania sakw

pas V9

Usztywniony pas biodrowy przeznaczony do mocowania sakw. Ze względu na najbardziej rozwiniętą konstrukcję od sezonu 2022 jest to nasz jedyny pas w ofercie.

Występuje w dwóch rozmiarach (S/M) oraz (L/XL). Umożliwia umocowanie sakw poprzez cały profil Pasa, dzięki osobno mocowanym wieszakom możemy założyć Pas lub go dowolnie obrócić np. zostawiając klamrę spinającą z boku.


szelki podtrzymujące pas

seria sakw S / K / E

sakwy S
sakwy K
sakwy E

Sakwy przeznaczone są do mocowania przy pasie biodrowym. System przelotek umożliwia dopięcie sakwy do pasa biodrowego w miejsce zewnętrznych przeszyć. Istnieje możliwość dopięcia poprzez cały profil pasa, od wewnętrznej strony posiada on również dodatkową taśmę która umożliwia 'spozycjonowanie' sakwy tak by nam się nie przesuwała.

Sakwy nie posiadają rzepów, mocowanie następuje poprzez system przelotek wykonanych z taśm. Najszybszy dostęp oferują modele z serii 'S' dzięki ściągaczowi. Są to modele najczęściej wybierane przez osoby wykonujące fotografię okolicznościową w obiektach sakralnych.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych kieszeni sakwy z serii 'K' będą odpowiedniejsze. Posiadają one również możliwość podwinięcia rzepa zamykającego klapę przez co ich otwieranie staje się równie ciche jak modeli 'S'. Sakwy te posiadają również możliwość spinania ze sobą oraz możliwość bocznego dopinania do pasa.

Dla osób mających największe zaufanie do zabezpieczenia 'expresem' mamy przygotowaną serię 'E'. Pojedyncze sakwy z tej serii stanowią doskonałe uzupełnienie wraz z modelami 'S' lub 'K'. Jedna sakaw 'E2' pomieści dodatkowe karty, baterie, dokumenty, kluczyki czy smartphona.

Pamiętajmy także by mieć również sakwę na obiektyw który będzie założony na body, umożliwi to zdjęcie z body obiektywu i odłożenie do pustej sakwy.

Jeżeli używasz osłny przeciwsłoneczne pamiętaj koniecznie by ich rozmiar uwzględnić przy dobieraniu rozmiaru sakwy.


sakwy organizacyjne
pozostałe sakwy
paski reporterskie typu 'sling'

paski PRO

paski DUAL X

Paski reporterskie z przeznaczeniem do szybkiego dostępu do aparatu zawieszonego na biodrze.

Wersje Pro oraz Dual x posiadają możliwość dopiecia i podtrzymania pasa biodrowego.

Klamry regulujące długość paska wykonane zostały z 4mm nierdzewnej stali ciętej laserowo i frezowanej. Przenoszą one zarówno ciężar aparatów oraz dodatkowy ciężar pasa biodrowego.

Klamry posiadają unikalną budowę, są płaskie oraz posiadają 3 otwory które skutecznie blokują taśmę przed samoczynną zmianą jej długości.

Aparaty zawieszone są na specjalnie zaprojektowanych zapięciach PROMAX lub PROFI, a dzięki śrubie Xtr body układa się dla wygody użytkowania pod kątem.


paski UNO
paski CORIO
paski CRAFT