Zadbaj o komfort.

Paski reporter – umożliwiają noszenie aparatów w sposób bezpieczny i niemęczący dając jednocześnie większą swobodę w dostępie do potrzebnego sprzętu. Niezaprzeczalną zaletą proponowanych rozwiązań jest odciążenie kręgosłupa na odcinku szyjnym, co w konsekwencji zapobiega powstawaniu uciążliwych dolegliwości i zwyrodnień.

Zadbaj o komfort

Sprawdzone rozwiązania.

Stosujemy najwyższej jakości materiały dające maksymalną pewność o bezpieczeństwo sprzętu podczas korzystania. Jesteśmy przekonani że nasze rozwiązania spełnią Państwa oczekiwani. Ponieważ jesteśmy przekonani o atrakcyjności naszych produktów, gwarantujemy możliwość wymiany lub zwrotu zakupionych towarów w terminie 30 dni od daty zakupu.

Sprawdzone rozwiązania

Produkt Polski.

Jesteśmy polską firmą wykonującą produkty dla fotografów od ponad 12 lat. Większość użytych komponentów jest pochodzenia polskiego. Stale unowocześniając i ulepszając nasze produkty chcemy zdobyć Państwa zaufanie ponieważ od Waszego zadowolenia zależy dalszy rozwój firmy.

Produkt Polski
+
godzin przepracowanych
+
kilometrów wykorzystanych nici
opracowanych unikalnych wzorów
+
zastosowanych zapięć

Instagram

Masz pytania dotyczące produktów, chętnie pomożemy. Napisz do nas info(at)reporterstrap.com lub skontaktuj się telefonicznie.