Dual X

poliamidowe paski typu sling

Modele pasków gdzie aparat zawieszony jest na biodrze. Dające wysoką wygodę użytkowania oraz znaczne możliwości modyfikowania. Przeznaczone zarówno dla osób z jednym jak i dwoma body.

przeczytaj więcej
Corio

skórzane paski typu sling

Modele pasków gdzie aparat zawieszony jest na biodrze. Przeznaczone zarówno dla osób fotografujących jednym jak i dwoma body.

przeczytaj więcej
LS 25'

paski o klasycznym mocowaniu

Modele pasków posiadające klasyczny rodzaj mocowania. Zarówno te bardzo wygodne jak i te których wygląd z pewnością spodoba się nie tylko fotografom.

przeczytaj więcej

modele pasków

pasek PRO

Model PRO dedykowany jest dla osób korzystających z jednego body.

Dzięki symetrycznemu naramiennikowi istnieje możliwość zmiany ramienia na którym będziemy nosić naramiennik.


pasek DUAL X

Dual X przeznaczony został do pracy z dwoma body. Dzieki przemyślanym rozwiązaniom umożliwia szybką modyfikację by pracować z jednym aparatem.

Posiada szereg taśm stabilizujących naramienniki zarówno w konfiguracji dla jednego jak i dwóch body.


Zarówno modele PRO jak i DUAL X dostępne są z dwoma rodzajami zapięć PROFI lub PROMAX.

zapięcia

modele pasków

paski UNO

Modele skórzane cechuje niepowtarzalny wygląd i styl. Dzięki zastosowanym rodzajom skór produkty te są również wyjątkowo trwałe. Model UNO jest paskiem przeznaczonym do pracy z jednym body. Jego szeroki 35mm profil wygląda bardzo efektownie.

Dodatkowo szerokość taka pozwala na wygodne rozłożenie ciężaru.


paski CORIO

Posiadamy w ofercie paski CORIO w dwóch szerokościach. Węższe są zdecydowanie subtelniej wyglądającym modelem. Posiadają taśmy w szerokości 20mm i zaprojektowane zostały z myślą o szczuplejszych osobach lub też z przeznaczeniem do lżejszych zestawów.

Model 35mm jest produktem dużo bardziej 'ciężkim' wizualnie. Jego szerokość powoduje że przenoszony ciężar sprzętu jest mniej odczuwalny.

W modelu 20 mm łącznik na plecach jest węższy, ma szerokość 70 mm w stosunku do 110 mm w modelu 35 mm. Przekłada się to na odczucie trzymania sprzętu bliżej 'ciała'. Odczucia te są uzależnione od postury ciała.

Ze względu na dużą możliwośc regulacji długości paski jesteśmy w stanie wyregulować pod własną posturę ciała oraz upodobania.


Modele UNO oraz CORIO wystepują w kolorystyce brązowej oraz czarnej. Czasowo wprowadzane są również inne kolory skór.
modele pasków z klasycznym mocowaniem

paski NEO

Paski wykonane zostały z wysokiej jakości padów neoprenowych. Są to zdecydowanie najwygodniejsze, najlepiej przenoszące obciążenia paski klasyczne. Pady dopinane są poprzez dodatkowe taśmy dostępne w dwóch rozmiarach długościowych. Modele C posiada krótkie taśmy i jest idealny do noszenia w tradycyjny sposób gdzie aparat pozostaje zawieszony na 'szyi'. Model C+ posiada dłuższe paski pozwalające w wygodny sposób nosić aparat na ramieniu.


paski RP

Modele pasków z klasycznym mocowaniem aparatu. Wykonane ręcznie z ozdobnych lin oraz skórzanych zakończeń.

Są to paski które bardzo łatwo zwijają się 'wokoło' aparatu. Ułatwia to w znaczący sposób pakowanie do torby czy plecaka. Zastosowana kolorystyka w niektórych modelach bardzo zwraca uwagę i wygląda efektownie.

Modele te standardowo realizowane są w długości 120 cm jednakże istnieje możliwość realizacji na indywidualną długość. Oferujemy dodatkowe łączniki które ułatwiają połączenie i wygodne korzystanie z dwóch aparatów jednocześnie.


paski LS

Paski wykonane zostały z bydlęcej skóry licowej wykańczanej w sposób roślinny. Zdecydowanie jest to najbardziej klasyczna mocowanie aparatu.